Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Terespolska Platforma Kultury - co to takiego?

Terespolska Platforma Kultury - to portal internetowy skupiający reportaże o lokalnych artystach, regionalistach i aktywistach społecznych.
 

 

Głównym celem projektu jest promocja lokalnych artystów, regionalistów i aktywistów społecznych. Są to osoby bardzo często tworzące w domowym zaciszu lub działające społecznie na rzecz swojej ,,małej ojczyzny”, którymi powinniśmy pochwalić się światu.

 

Reportaż TV WSCHÓD o Terespolskiej Platformie Kultury

Portal redagowany jest przez MOK, a wyjątkowość serwisu polega na tym, że publikowane tutaj treści: film, zdjęcia i nota biograficzna są opracowywane przez wolontariuszy – młodzież terespolskich szkół, która została przeszkolona przez Terespolskie Studio Filmowe.
Mamy nadzieję, że nasz projekt zainspiruje odbiorców do realizacji własnych pasji, rozwijania zainteresowań i aktywności społecznej. Liczymy też, że znajdziemy inne osoby, które mają ciekawe hobby i umiejętności związane z szeroko pojętą działalnością kulturalną, i będą miały ochotę zaprezentować swoje talenty naszym mieszkańcom.

   Plansza informacyjna o wsparciu finansowym

Serwis powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Autor: Terespolska Platforma Kultury

Kontakt

Terespolska Platforma Kultury

Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Terespolu
ul. Wojska Polskiego 217, 21-550 Terespol

T.K.: +48 507 170 018
@: mok@terespol.pl
www.mokterespol.com 

Banery/Logo