Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Logo Terespolskiej Platformy Kultury oraz logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu

O Projekcie

logo serwisu Terespolska Platforma Kultury          herb Terespola          
TERESPOLSKA PLATFORMA KULTURY

Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Terespolu jest pomysłodawcą i realizatorem regionalnego serwisu internetowego o tematyce kulturalnej, który funkcjonuje pod adresem: www.terespolskaplatformakultury.pl 

Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Terespolu (www.mokterespol.com) pełni również funkcję REDAKCYJNĄ nad powstałym portalem.

Portal łączy ze sobą z jednej strony WOLONTARIUSZY, którzy aktywnie zdobywają informacje i prowadzą wywiady z lokalnymi ARTYSTAMI i TWÓRCAMI. Z drugiej strony natomiast łączy ARTYSTÓW i TWÓRCÓW z lokalną społecznością - mieszkańcami Terespola i okolic, którzy żywo są zainteresowani działalnością kulturalną, artystyczną i historyczną Terespola i najbliższego regionu.

Portal daje możliwości nieograniczonego terytorialnie zasięgu promocji artystów i twórców działających w Terespolu i jego okolicach.

Serwis powstał dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Plansza Program Dotacyjny Kultura w sieci

Artykuły

Kontakt

Terespolska Platforma Kultury

Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Terespolu
ul. Wojska Polskiego 217, 21-550 Terespol

T.K.: +48 507 170 018
@: mok@terespol.pl
www.mokterespol.com 

Banery/Logo